Press a fam tripy

Pardubický kraj znovu zabodoval u polských novinářů

Tisk Email
Press a fam tripy

Vytvořeno: 5.Únor 2019 22:53

Destinační společnost Východní Čechy ve spolupráci se zahraničním zastoupením agentury CzechTourism v Polsku zorganizovala třídenní poznávací cestu pro polské novináře po Pardubickém kraji.

Celý článek...
 

Novináři ze Slovenska a Velké Británie obdivovali Pardubicko

Tisk Email
Press a fam tripy

Vytvořeno: 18.Říjen 2018 21:15

Destinační společnost Východní Čechy ve spolupráci se zahraničním zastoupením agentury CzechTourism uspořádala během října dvě poznávací cesty po Pardubicku pro novináře ze Slovenska a Velké Británie.

Celý článek...
 

Press trip japonské blogerky

Tisk Email
Press a fam tripy

Vytvořeno: 8.Říjen 2018 16:38

Ve středu 12. září odpoledne přijela do Pardubic bloggerka až z dalekého Japonska. Ta bude svými články informovat o tipech na výlety mimo Prahu; co nevynechat, co dělat a kde se dobře najíst. Čím dál vice turistů ze zahraničí totiž přijíždí do Česka na několikadenní pobyt a hledají proto inspirace, kam se z Prahy ještě vydat.

Celý článek...
 

Novináři z prestižního německého magazínu připravovali reportáž na Pardubicku

Tisk Email
Press a fam tripy

Vytvořeno: 17.Září 2018 17:16

V neděli 16. září navštívili Pardubice dva novináři z redakce časopisu Geo Saison, který je jedničkou mezi německými cestovními magazíny a představuje objevování nových míst také jako způsob života.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>

strana 1 z 8

Aktuálně

 
 
© Destinační společnost Východní Čechy, WebEdit & programming: World Media Partners, s.r.o., WebDesign: Neofema s.r.o., Právní doložka