Kariéra

Vytvořeno: 15.Duben 2019 17:27

Hledá se:

Projektový manažer/ka

Pracovní pozice: Projektový manažer/ka - destinační management a marketing

Místo výkonu práce: Pardubice

Pracovní poměr: HPP

Pracovní náplň:

  • realizace a administrace česko – polských projektů
  • tvorba produktů cestovního ruchu
  • marketing destinace
  • spolupráce a komunikace s turistickými oblastmi Pardubického kraje a subjekty z oblasti cestovního ruchu
  • účast na prezentačních akcích a veletrzích cestovního ruchu v ČR i zahraničí
  • tvorba propagačních materiálů a jejich distribuce, PR
  • administrativní činnosti

Co požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru cestovní ruch, ekonomika, management nebo marketing
  • praxe min. 3 roky
  • zkušenosti s projektovým řízením a dotačními tituly (výhodou)
  • zkušenosti v oblasti cestovního ruchu a marketingu (výhodou)
  • časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • znalost AJ nutná, ostatní jazyky výhodou

Co nabízíme:

  • pestrou pracovní náplň v malém kolektivu
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • možnost dalšího vzdělávání

Termín nástupu:

  • červen 2019

Obsah přihlášky do výběrového řízení:

  • Strukturovaný životopis
  • Motivační dopis
  • Povinné přílohy přihlášky do výběrového řízení:
    • kopie dokladů o dosaženém vzdělání
    • písemný souhlas se zpracováním, uchováváním a poskytnutím osobních údajů třetím osobám pro účely konkurzního řízení, a to po celou dobu jeho trvání

Zadavatel pracovní nabídky:

Destinační společnost Východní Čechy

Aktuálně

© Destinační společnost Východní Čechy, WebEdit & programming: World Media Partners, s.r.o., WebDesign: Neofema s.r.o., Právní doložka