East Bohemia Film Office

East Bohemia Film Office je regionální filmovou kanceláří založenou při Destinační společnosti Východní Čechy. Primární myšlenkou založení filmové kanceláře je snaha podpořit turistický ruch skrze film. Dalším úkolem regionální filmové kanceláře je bezplatná spolupráce při vyhledávání vhodných filmových lokací, jejímž cílem je přilákat natáčení a audiovizuální aktivity do východních Čech.

Regionální filmová kancelář má vlastní webové stránky http://eastbohemiafilmoffice.cz.

 

Kontakty:

Lucie Ondráčková

telefon:  725 702 651
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptFilmaři obhlíželi lokace v našem kraji

Tisk Email

Vytvořeno: 10.Listopad 2017 00:00

Téma nedávné obhlídky pro takzvané lokační manažery mělo název Východočeská moderna a účastníci z řad filmových a televizních štábů navštívili řadu zajímavých míst v oblasti Pardubic, Hradce Králové a Litomyšle.

Celý článek...
 

Štáb rakouské televize ORF natáčel v Pardubicích

Tisk Email

Vytvořeno: 22.Červen 2016 18:18

Destinační společnost Východní Čechy ve spolupráci se zahraničním zastoupením agentury CzechTourism v Rakousku zorganizovala návštěvu a natáčení televizního štábu rakouské veřejnoprávní stanice ORF v Pardubicích.

Celý článek...
 

Východní Čechy se představují filmařům

Tisk Email

Vytvořeno: 16.Říjen 2013 09:03

Ve dnech 10. a 11. října uspořádala East Bohemia Film Office ve spolupráci s Czech Film Commission a za podpory agentury CzechTourism location tour do regionu Východní Čechy.

Celý článek...
 

S chytrým telefonem po stopách Všech dobrých rodáků

Tisk Email

Vytvořeno: 18.Září 2013 16:52

Na motivy legendárního filmu Všichni dobří rodáci vznikla unikátní geolokační hra v rámci zábavné mobilní aplikace GEOFUN. Ta provádí turisty po stopách filmu v Bystrém, nejmenším městě Pardubického kraje. „Bez Bysteráků a okolních by nikdy nemohli Rodáci být“, poznamenal k tématu režisér filmu Vojtěch Jasný, jehož komentáře jsou nedílnou součástí této hry.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

strana 1 z 2

Aktuálně

 
 
© Destinační společnost Východní Čechy, WebEdit & programming: World Media Partners, s.r.o., WebDesign: Neofema s.r.o., Právní doložka